Корзина
7 отзывов
MINI-T 400МЕ
Контакты
ООО "НПКФ "Кроспостач"
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38044236-42-24
+38044501-33-15
+38067408-44-61Call back
Владимир
УкраинаКиевул. Пестеля, 11, офис 22
230-446-254
vladimir21111949
Карта

MINI-T 400МЕ

MINI-T 400МЕ

MINI-T 400МЕ- новий портативний касовий апарат з модемом, який відповідає останнім вимогам ринку фіскальної техніки і є унікальним за своїми функціональними можливостями.

 

«Юнісистем» представляє MINI-T 400МЕ - новий портативний касовий апарат з модемом, який відповідає останнім вимогам ринку фіскальної техніки і є унікальним за своїми функціональними можливостями.


Касовий апарат MINI-T 400МЕ - нова розробка «Юнісистем» з високими технічними і споживчими характеристиками.

 Чіткий графічний екран, велика ємність акумуляторної батареї, швидкий якісний друк чеків і підвищена зносостійкість клавіатури роблять MINI-T400МЕ продуктом, що задовольняє високі вимоги користувачів. Апарат має зручну систему команд, максимально наближену до тієї, що реалізована в MINI 500.02ME.

Але головною особливістю MINI-T 400МЕ є вбудований GSM/GPRS-модем, завдяки чому розширюються можливості використання касового апарату і збільшується спектр наданих послуг.

Новий касовий апарат MINI-T 400МЕ допоможе правильно організувати бізнес і збільшити доходи. Все, що для цього потрібно, - підключити MINI-T 400МЕ до системи віддаленого контролю і управління. На комп'ютер керуючого буде надходити інформація від касових апаратів, і він зможе контролювати роботу своїх торгових точок. Зміст кожного чека, підсумкові дані за зміну та інша інформація дозволять аналізувати стан справ і оперативно приймати управлінські рішення.

Система віддаленого управління і контролю має простий і зручний інтерфейс, інформація представляється в графічному і табличному вигляді. Одночасно можуть обслуговуватися десятки і сотні касових апаратів. Обмін даними між касовим апаратом і обліковою системою підприємства відбувається у фоновому режимі, без участі касира. Імпорт-експорт даних може здійснюватися в Excel-форматі.

MINI-T 400МЕ має дуже широку сферу застосування - торговельні підприємства, підприємства сфери послуг, кафе, бари, ресторани, аптеки, поштові відділення. Цей апарат може використовуватися і там, де передбачено подвійне оподаткування (продаж ювелірних виробів, приймання платежів за послуги стільникового мобільного зв'язку, послуги ломбардів і т.п.).

Вбудований GSM/GPRS-модем розширює можливості використання касового апарату.
Якщо до MINI-T 400МЕ під'єднати зовнішній зчитувач магнітних карт, можна приймати безготівкову оплату товарів і послуг картами стандарту Visa і MasterCard. А підключивши MINI-T 400МЕ до платіжної системи, власник отримує можливість приймати миттєві платежі та отримувати додатковий дохід - комісійні від провайдерів мобільного зв'язку, Інтернет, кабельного телебачення та інших послуг.

Для MINI-T 400МЕ розроблена прикладна програма, яка дозволяє через ПК виконувати настройки і програмування касового апарату (додавати базу товарів, змінювати базові налаштування та ін)

Портативний касовий апарат MINI-T 400МЕ внесений до Державного реєстру РРО і має всі необхідні декларації та сертифікати, зокрема, сертифікат відповідності вимогам стандартів до радіоустаткування.

facebook twitter
Предыдущие новости